пʼятниця, 25 серпня 2017 р.

ВИБУХ У КИЄВІ СЛІДЧІ КВАЛІФІКУВАЛИ ЯК ЗАМАХ НА ВБИВСТВО

Експерти на місці події вилучили рештки пристрою і зараз з’ясовують, що саме вибухнуло – граната чи саморобний вибуховий пристрій. Поліція встановила і опитує очевидців цієї події. Про це Голова Національної поліції повідомив сьогодні, 24 серпня.

За словами Сергія Князєва, у результаті вибуху, що стався по вулиці Грушевського в Києві, постраждала родина з трьох людей. Вони прибули до столиці з іншого регіону.  На щастя, вибуховий пристрій не потрапив на тротуар, а вибухнув за декілька метрів. Потерпілих госпіталізовано.

Глава Нацполіції також відзначив професіоналізм двох бійців військової частини №3030 Національної гвардії України. Вони в момент вибуху знаходилися неподалік від місця події, тому миттєво зреагували і надали домедичну допомогу постраждалим до прибуття медиків.

Сергій Князєв повідомив, що слідчі поліції Києва внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію про відкриття кримінального провадження за ст. 15 та ст. 115 (замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу України. На місці події працює спільна слідчо-оперативна група поліції і Служби безпеки України.

«Зараз проводиться детальний аналіз інформації, яка, можливо, сприятиме розкриттю цього правопорушення. Експерти досліджують рештки вибухового пристрою. Найближчим часом ми розумітимемо масу і категорію цього пристрою – чи це була якась штатна бойова одиниця (граната), чи якийсь саморобний пристрій», – зазначив Сергій Князєв.

Він також додав, що поліцейські встановили та опитують осіб, які в момент вибуху знаходилися неподалік від місця події. Також правоохоронці встановлюють осіб, причетних до злочину.
Дописати коментар

Популярні публікації