неділя, 26 березня 2017 р.

Пономарьов: Луценко підставив Вороненкова, повідомивши про його роль у справі Януковича

Заява генпрокурора України Юрія Луценка про роль у справі про держзраду Віктора Януковича, загиблого в Києві екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова не було з ним погоджено, повідомив колишній російський парламентарій Ілля Пономарьов в інтерв'ю "Новой газете".

"Витік через генпрокурора Луценко не був запланований, для Дениса це було шоком і несподіванкою. Військові прокурори припускали, що про Вороненкова стане відомо вже на процесі, коли там оголосять його свідчення. Вони з Машею розраховували за цей час прикрити всі хвости в Росії. продаж квартири, у нього залишався син в суворовському училищі, у Маші були справи "- заявив російський екс-депутат. 

За словами Пономарьова, найбільшими союзниками Вороненкова в Україні були головний військовий прокурор Анатолій Матіос та головний слідчий у справі Януковича Руслан Кравченко. "Матіос реально дуже переживав, ходив аж до президента і клопотав за Вороненкова. У Матіоса музична освіта, він фанат Максакової. В результаті Вороненкову охорону виділили за вказівкою Адміністрації президента, але не СБУшну, як у мене зараз, а людей з ГУРа, з військової розвідки ", - розповів Пономарьов. 


Він також повідомив, що в приватних розмовах Вороненко говорив, що боїться за своє життя. "Чесно кажучи, я вважав, що це параноя, що це пов'язано з тим, що він сам силовик. Я вважав запорукою його безпеки високий рівень публічності. Відповідно доклав руку до того, щоб цей рівень був якнайбільшим", - зазначив екс -депутат. 

Екс-депутат Держдуми був вбитий у четвер у центрі Києва. Його охоронець, співробітник однієї з українських спецслужб, поранив ймовірного вбивцю, який пізніше помер в лікарні. Прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган повідомила, що вбивця Вороненкова мав при собі кілька посвідчень, слідство перевіряє їх ідентичність. Радник глави МВС Антон Геращенко у п'ятницю підтвердив особу вбивці Вороненкова - це був громадянин України Павло Паршов, який недавно звілльнився з лав Національної гвардії.
Дописати коментар

Популярні публікації