вівторок, 28 березня 2017 р.

На Хмельниччині правоохоронцями затримано громадських активістів під час вимагання грошових коштів за невтручання в діяльність посадовця

За результатом спільних скоординованих дій прокуратури області, відділу боротьби з корупцією і організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в області та Головного управління Національної поліції в області викрито групу осіб з числа громадських активістів, які вимагали кошти у мешканця міста Хмельницького.

За вказаним фактом слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 189 (вимагання вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України. Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснюється галузевим відділом прокуратури області.

27 березня 2017 року за наслідками проведеної спецоперації за безпосередньої участі працівників прокуратури області, Управління Служби безпеки України в області та Головного управління Національної поліції в області задокументовано факт вимагання в одного із керівників комунальних підприємств області грошових коштів в сумі 600 доларів США. Кошти вимагались членом громадської організації «Хмельницький майдан» та так званим представником територіальної громади м. Хмельницький за не вчинення перешкод при призначенні та перебуванні керівника комунального підприємства області на посаді.


Під час одержання обумовлених коштів осіб викрито та затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів. 

Також, вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання затриманим запобіжного заходу.
Дописати коментар

Популярні публікації