вівторок, 13 вересня 2016 р.

Матвійчук Віталій Анатолійович

Матвійчук Віталій Анатолійович народився 1970 року в м. Суми. У 1996 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, у тому ж році розпочав трудову діяльність в органах прокуратури як виконувач обов’язків слідчого-стажиста прокуратури Сумського району. 

Протягом шести років працював у слідчому відділі та чотири роки на посаді начальника відділу прокуратури Сумської області, чотири роки обіймав посаду заступника прокурора м. Суми. Більше року працював на посаді начальника управління прокуратури Вінницької області. Протягом двох років обіймав посади різного ступеня в Генеральній прокуратурі України. 

Остання займана посада – заступник начальника Головного управління процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, у сфері транспорту та у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури – начальник управління наглядової діяльності у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Генеральної прокуратури України.

З січня 2015 року - прокурор Сумської області.

Популярні публікації