вівторок, 13 вересня 2016 р.

Клопотання прокуратури про відсторонення від займаної посади першого заступника Сумського міського голови майже місяць не розглядається

Як вже повідомлялося раніше, прокуратурою Сумської області 16 серпня 2016 року першому заступнику Сумського міського голови повідомлено про підозру в грубому порушенні законодавства про працю, вчиненому повторно. Дії посадовця кваліфіковано за ч. 2 ст. 172 КК України. Встановлено, що підозрюваним, грубо порушуючи законодавство про працю та вимоги ст. 43 Конституції України, звільнено із роботи 33 працівників Департаменту містобудування та земельних відносин.

7 вересня 2016 року, під час розгляду клопотання прокуратури про відсторонення першого заступника Сумського міського голови від займаної посади, підозрюваний спочатку заявив відвід судді, який був розглянутий невідкладно і в задоволенні відмовлено, після того, як розпочався розгляд клопотання про відсторонення по суті, скориставшись своїм правом, повідомив про необхідність змінити адвоката, у зв’язку з чим розгляд було відкладено на 24 години.

8 вересня 2016 року всі учасники процесу мали б зібратися у судовій залі, однак підозрюваний повідомив, що його новообраний захисник зайнятий у іншому процесі, засідання було перенесено на 12 вересня поточного року.

12 вересня 2016 року о 15.00 на засідання не з’явився ні підозрюваний, ні його захисник, жодних підтверджень щодо поважної причини неявки суду не надано.
У зв’язку з чим суд ухвалив рішення, відповідно до якого за невиконання підозрюваним процесуальних обов’язків – штраф 2900 грн, надати посадовцю безкоштовного захисника, застосувати примусовий привід на 10.00 13 вересня 2016 року.

Популярні публікації