пʼятниця, 22 липня 2016 р.

Сергія Горбатюка не допустили до конкурсу на посаду директора ДБР

21 липня 2016 року відбулось засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посад Державного бюро розслідувань. Із 81-ого кандидатів допущено до конкурсу 61-у особу. Можна привітати усіх кандидатів, бо , дійсно, серед них є достойні і професійні люди, які змогли б очолити такий важливий для країни правоохоронний орган, як ДБР.


У той же час, конкурсна комісія не допустила до наступного етапу близько 15 кандидатів. До конкурсу не був допущений і Сергій Горбатюк, начальник Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ. Сергій Горбатюк має більш, ніж 22 роки досвіду роботи у сфері права, більше 11 років займав керівні посади, працюючи у Генеральній прокуратурі України. Це і начальник Департаменту спеціальних розслідувань, начальник Управління спеціальних розслідувань, начальник відділу Головного слідчого Управління ГПУ, працював керівником слідчих груп та старшим слідчим в особливо важливих справах ГПУ. Причиною недопуску стало те, що у Сергія Горбатюка нібито недостатньо керівного досвіду (потрібно 5 років) і четверо членів комісії проголосували за недопуск, двоє утримались.

Виникають запитання, чому ж комісія прийняла таке рішення і не допустила до конкурсу на посаду директора ДБР одного із самих сильних кандидатів - Сергія Горбатюка?

Інформацію про роботу конкурсної комісії можна отримати тут:
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article…

Популярні публікації