неділя, 20 березня 2016 р.

Прокуратурою повідомлено про підозру колишньому директору КП “Львівелектротранс” у заволодінні коштами громади Львова при закупівлі трамваїв

Слідчим відділом прокуратури Львівської області проводиться досудове розслідування за фактом заволодіння службовими особами ЛКП “Львівелектротранс” бюджетними коштами в особливо великих розмірах при закупівлі у 2007- 2008 роках трамваїв для потреб м. Львова.

У п’ятницю, 18 березня, слідчими прокуратури колишньому директору ЛКП “Львівелектротранс” повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем вчинене в особливо великих розмірах).

Установлено, що підозрюваний у кримінальному провадженні, будучи на той час радником міського голови м. Львова, а у подальшому директором ЛКП “Львівелектротранс», з метою заволодіння бюджетними коштами, організував схему поставки вживаних трамваїв неналежної якості за значно завищеними цінами. Внаслідок такої оборудки територіальній громаді м. Львова завдано матеріальної шкоди на суму 2 млн 249 грн, що на час вчинення злочину (2007-2008) становило понад 323 тис євро.

Наразі в Галицькому районному суді м. Львова розглядається клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді взяття під варту з визначенням розміру застави - 10 млн грн.

Прес-служба прокуратури Львівської області

Популярні публікації