пʼятниця, 22 травня 2015 р.

Заступник Генерального прокурора України Давід Сакварелідзе провів зустріч з першими особами бізнесу CEO Club Ukraine

Заступник Генерального прокурора України Давід Сакварелідзе провів зустріч з першими 21 травня 2015 року відбулась зустріч заступника Генерального прокурора України Давіда Сакварелідзе з ефективною спільнотою перших осіб бізнесу CEO Club Ukraine. Присутні обговорювали питання реформування правоохоронної системи України.

Давід Секварелідзе розповів, що наразі для органів прокуратури розпочався дуже важливий етап. Сьогодні Верховна Рада України прийняла за основу законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру".

В ньому пропонується визначити перелік адміністративних посад і порядок на їх призначення. Тому зараз відкритий конкурс на посади прокурорів і їх заступників в регіональних та місцевих прокуратурах.

Новий Закон України «Про прокуратуру», який має запрацювати, передбачає запуск нової системи. 
«Це революційний крок для України і ми вважаємо, що повинна бути правильна комунікація з бізнесом», - наголосив заступник Генпрокурора.

Також, за його словами, необхідно співпрацювати з представникам бізнесу в напрямку боротьби з корупцією. 
«Ці люди мають стати нашими партнерами і знайти захист в прокуратурі від тиску та корупції», - заявив він.

Заступник Генерального прокурора запевнив, що всі корупційні факти, які надаватимуться представниками бізнесу будуть перевірені і у разі їх підтвердження реєструватимуться кримінальні провадження.

Після обговорення усіх питань Давід Сакварелідзе отримав від представників бізнес-спільноти своєрідний мандат довіри, пообіцявши, що подібні зустрічі проводитимуться систематично.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Популярні публікації