середа, 6 травня 2015 р.

Підозрюваного у незаконній купівлі вогнепальної зброї правоохоронця взято під варту без права внесення застави

За результатами розгляду клопотання прокуратури Рівненської області слідчий суддя Рівненського міського суду виніс 30.04.2015 ухвалу про застосування запобіжного заходу стосовно керівника підрозділу одного з районних відділів органів внутрішніх справ в області у виді взяття під варту без права внесення застави, а також  стосовно його спільника – у виді цілодобового домашнього арешту.

Останні підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 263 КК України (носіння, зберігання, придбання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Нагадаємо, правоохоронця та його спільника було викрито 29.04.2015 працівниками слідчого відділу прокуратури Рівненської області спільно з УСБ України в Рівненській області одразу після незаконної купівлі двох одиниць вогнепальної зброї. 

За вказаним фактом прокуратурою Рівненської області проводиться досудове розслідування, вирішується питання про відсторонення працівника міліції від посади.

Прес-служба прокуратури Рівненської  області

Популярні публікації