пʼятниця, 15 травня 2015 р.

Анатолія Ковальчука призначено прокурором Рівненської області

Прокурором Рівненської області призначено Анатолія Ковальчука. Відповідний наказ підписав Генеральний прокурор України Віктор Шокін. У четвер, 14.05.2015, перший заступник Генерального прокурора України Володимир Гузир офіційно представив колективу прокуратури Рівненської області нового керівника. У своєму виступі Володимир Гузир окреслив головні завдання органів прокуратури регіону. Головним пріоритетом залишається ствердження на території області законності та справедливості. Також він зазначив, що вірний шлях у збереженні стабільності в регіоні – це плідна взаємодія органів влади, правоохоронців та суддівського корпусу.

У свою чергу, прокурор Рівненської області подякував за довіру та пообіцяв належно виконувати разом з колективом усі поставлені завдання.

Анатолій Ковальчук має 18-річний стаж роботи в органах прокуратури. Працював на прокурорського-слідчих посадах, в тому числі керівних, в органах прокуратури Вінницької, Чернівецької та Полтавської областей.

До нинішнього призначення Анатолій Ковальчук обіймав посаду заступника прокурора Полтавської області, одночасно з 24 березня 2015 року виконував тимчасово обов’язки прокурора Рівненської області.

За матеріалами прес-служби прокуратури Рівненської області 

Популярні публікації