вівторок, 19 травня 2015 р.

Прокуратура у Вищому господарському суді вимагатиме повернення до комунальної власності кінотеатру «Зоряний»

Прокуратурою міста Києва оскаржено до Вищого господарського суду України рішення судів першої та апеляційної інстанцій, якими відмовлено у задоволенні позову про повернення територіальній громаді кінотеатру «Зоряний».

«Питання повернення кінотеатру «Зоряний» до комунальної власності є принциповим для прокуратури. І ми будемо наполегливо відстоювати свою позицію», – наголосив виконувач обов’язків прокурора міста Києва Олег Валендюк.

Позиція прокуратури полягає у тому, що приватною структурою було порушено умови договору купівлі-продажу цього майна в частині збереження функціонування кінотеатру за основним профілем його діяльності.

Ці обставини й стали підставою для звернення столичної прокуратури до суду з позовом про розірвання договору купівлі-продажу кінотеатру та повернення його до комунальної власності.

Нагадаємо, у 2003 році рішенням Київради цілісний майновий комплекс по вул. Московській 31/33 у Києві було включено до переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації.

У подальшому на підставі договору купівлі-продажу вказане майно було передано у власність ТОВ «Кінотеатр «Зоряний».

Прес-служба прокуратури міста Києва

Популярні публікації