понеділок, 25 травня 2015 р.

На Сумщині судитимуть посадовця, який безпідставно привласнив майже чверть млн грн

Прокуратурою Сумської області 22 травня 2015 року до суду направлено обвинувальний акт стосовно державного службовця 5-го рангу 3-ї категорії посад, який підозрюється у вчиненні злочинів за ч. 3 ст. 190 (шахрайство, вчинене у великих розмірах), ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа), ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

У ході досудового розслідування встановлено, що начальник територіальної державної інспекції праці – Головний державний інспектор праці у Сумській області у дворі власного господарства отримав побутову травму. Однак, з метою заволодіння коштами Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, використовуючи своє службове становище, посадовець вплинув на комісію по розслідуванню нещасного випадку, внаслідок чого було складено акт про отримання ним травми під час виконання службових обов’язків.

На підставі вказаного акту про нещасний випадок, пов’язаний з виробництвом, підозрюваному в період з червня 2013 року по березень 2015 року сплачено одноразову допомогу та щомісячні страхові виплати, загальна сума яких становить понад 240 тис грн.

Довідково: санкції вказаних статей передбачають покарання, зокрема позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Популярні публікації