пʼятниця, 22 травня 2015 р.

"У центрі уваги" Галина Климович. Відверто та професійно про владу, реформи, корупцію та антикорупційне бюро.

Галина Іванівна Климович - без перебільшення, легенда Генеральної прокуратури України. За час своєї прокурорсько-слідчої кар'єри, ця тендітна жінки завжди була прикладом високого професіоналізму, прокурорської честі та сміливості. На рахунку Галини Іванівни розслідування десятків гучних кримінальних справ. Вона перша жінка-слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України.

Галина Іванівна народилася у м. Яремча на Івано-Франківщині. З відзнаками закінчила школу, Чернігівський юридичний технікум за спеціальністю правознавство, а також Харківський юридичний інститут ім. Дзержинського. На початку 80-х років працювала у виконкомі Яремчанської міської ради. Як молодий юрист наприкінці 80-х їздила до Узбекистану, де проходила стажування. 1990 – 1993 рр. Працювала у прокуратурі Запорізької області на посадах помічника прокурора області та слідчим одного з районів обласного центру.

У 1993 році почала працювати у Генпрокуратурі на посаді слідчого з особливо важливих справ по Запорізькій і Дніпропетровських областях. У травні 2003 року була призначена на посаду головного слідчого в особливо важливих справах (ОВС) ГПУ, а у вересні того ж року на посаду старшого слідчого з ОВС.

Після приходу до влади Віктора Януковича, та призначення Рената Кузьміна заступником Генерального прокурора добровільно пішла у відставку, в знак незгоди з криміналізацією правоохоронних органів, згортанням боротьби з корупцією, абсолютним непрофесіоналізмом.

Галина Іванівна кандидатувала на посаду голови Національного антикорупційного бюро, але на жаль, конкурсна комісія, віддала перевагу юристу Артему Ситнику.

Пропонуємо вашій увазі розмову з Галиною Климович, що відбулася на телеканалі "Київ". Відверто про вибори голови Антикорупційного бюро, про реформування прокуратури, про майбутнє та сьогодення правоохоронної системи держави. Як завжди, чесно, виважено і професійно.


Популярні публікації