пʼятниця, 15 травня 2015 р.

Микола Голомша: "Я за видачу людям зброї і наволочі у суспільстві стане менше"

Чомусь у нашій країні поки що не працює професійний інститут кримінології, прикладні заклади, які б давали висновки професійних досліджень і законодавчих ініціатив у сфері громадської безпеки. Хто тільки не коментує тему – чи потрібно дозволяти українцям носіння і зберігання короткоствольної вогнепальної зброї. Питання щодо зброї для населення стало гострим, бо українці сьогодні не захищені від розгулу криміналу і організованої злочинності.

Дозвіл на зброю, яка буде захистом від грабіжників, і буде для громадян допомогою від держави. Ті, хто проти – чиї інтереси вони захищають?

Сьогодні вогнепальну зброю злочинці можуть придбати нелегально, а держава може контрольовано видавати її своїм громадянам із дотриманням усіх вимог безпеки. Ті, хто це заперечують – кого вони захищають?

Товариство, навчімось поважати Українця, котрий наразі беззахисний, який продемонстрував у найважчі для держави часи свій розум і не застосовував легальну зброю навіть проти озброєних нелюдів у погонах. Не смішіть людей страшилками, коли реально потрібно державі опікуватись захистом своїх громадян. Я за видачу людям зброї і наволочі у суспільстві стане менше.

Популярні публікації