четвер, 14 травня 2015 р.

144 колишнім працівникам прокуратури АР Крим винесено повідомлення про підозру у державній зраді

Слідчими Управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження щодо вчинення колишніми працівниками прокуратури Автономної Республіки Крим злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада, тобто надання іноземній державі та її представникам допомоги у проведенні підривної діяльності проти України).

Зокрема установлено, що ці працівники прокуратури всупереч вимогам законодавства України, порушуючи Присягу працівника прокуратури України, після анексії Російською Федерацією півострова Крим перейшли на службу до незаконно створеної прокуратури Республіки Крим та виконують вказівки і розпорядження так званих керівників зазначеної прокуратури.

Сьогодні 144 колишнім працівникам прокуратури винесено повідомлення про підозру. Про це повідомив заступник Генерального прокурора України - Головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Він також зазначив, що 51 прокурорський працівник залишився вірним Народу України та після анексії Криму перейшов працювати в органи прокуратури України.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Популярні публікації