четвер, 30 квітня 2015 р.

У Рівному представлений новий військовий прокурор Рівненського гарнізону Західного регіону України

Перший заступник військового прокурора Західного регіону України полковник юстиції Євген Парамонов представив особовому складу гарнізонної прокуратури нового керівника – військового прокурора Рівненського гарнізону полковника юстиції Володимира Волика.

Євген Парамонов розповів про досвід, яким Володимир Миколайович Волик збагатився під час служби військовим прокурором Миколаївського гарнізону Південного регіону України. Зокрема, керована В.Воликом прокуратура за 12 місяців 2014 року в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєструвала 51 кримінальне провадження, з яких 24 з обвинувальним актом направлено до суду, розглянуто з вжиттям заходів 142 подання, за актами прокурорського реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 369 службові особи, з яких 10 – службові особи контролюючих органів,  відшкодовано за актами прокурорського реагування  збитків, коштів, соціальних платежів на суму майже 30 млн. грн., з них до бюджету – 1,1 млн. грн. Протягом минулого року закінчено 60 кримінальних проваджень, з яких 46 з обвинувальним актом спрямовано до суду.

Полковник юстиції Є.Парамонов висловив впевненість, що і в посаді військового прокурора Рівненського гарнізону В.Волик гідно виконуватиме  нагальні завдання, котрі поставлені перед колективами військових прокуратур керівництвом країни та Генеральною прокуратурою України. Сьогодні вкрай важливо посилити боротьбу з корупцією та злочинністю у Збройних Силах та інших військових формуваннях, забезпечити виконання мобілізаційних заходів.

У своєму виступі полковник юстиції Володимир Волик підкреслив, що всі свої сили і весь свій досвід спрямує на те, щоб колектив військової прокуратури Рівненського гарнізону став зразковим у втіленні в життєдіяльність військових формувань вимог чинного законодавства.
На представлення були запрошені керівники силових структур та правоохоронних органів, військових підрозділів та частин, установ та організацій Рівненського гарнізону.

Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

Популярні публікації