вівторок, 24 лютого 2015 р.

Прокурор Києва відповів на звинувачення у тиску на суд

Прокурор міста Києва Сергій Юлдашев в інтерв’ю інтернет-виданню «Главком» заявив, що ніякого політичного тиску на суддів Окружного адміністративного суддів немає і бути не може. «Смішно було слухати голосіння деяких суддів, що це, мовляв, було зроблено через справу про заборону КПУ, яка слухається в цьому суді. Скажіть мені: кому зараз взагалі може бути цікавий цей комуністичний труп, який вже майже розклався? Нікому!», - обурився прокурор.

За його словами, прокуратура отримала офіційну інформацію від УБОЗ про те, що судді, перебуваючи за межами України (і це підтверджувалося даними прикордонної служби), примудрялися виносити судові рішення. «Попередньою кваліфікацією було службове підроблення - тобто внесення в офіційні документи завідомо неправдивої інформації», - додав він.

Сергій Юлдашев також пояснив, чому санкцію на обшук дав саме Чернівецький суд. «Генеральним прокурором України була визначена міжрегіональна група слідчих - куди були включені слідчі з прокуратури Чернівецької області, які, в свою чергу, звернулися з поданням до місцевого суду, і той дав нам постанову про проведення обшуку в Окружному адміністративному суді Києва», - зазначив прокурор.

«Крім того, це стандартна практика, коли санкції на проведення слідчих дій щодо судових або правоохоронних органів виходять в інших регіонах щоб уникнути передчасного витоку інформації», - додав С. Юлдашев.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Популярні публікації