четвер, 26 лютого 2015 р.

Презентовано проект реформування органів прокуратури

У середу, 25 лютого, Генеральний прокурор України Віктор Шокін провів нараду керівного складу Генпрокуратури. На нараді заступником Генерального прокурора Давідом Сакварелідзе було презентовано проект реформування органів прокуратури, який був розроблений з урахуванням європейського досвіду.

Генеральний прокурор Віктор Шокін акцентував увагу на важливості підготовленого проекту, який, на його думку, є сучасним і відповідає стратегії розвитку України. В той же час він наголосив на необхідності його доопрацювання з точки зору законодавчого забезпечення можливості його реалізації.

Проект був обговорений учасниками наради. Також наголошувалось на важливості співпраці у питаннях реформування органів прокуратури з громадським сектором, науковцями, міжнародними організаціями і Верховною Радою України.

Резюмуючи результати наради, Генеральний прокурор Віктор Шокін підкреслив, що реформа прокуратури буде реалізовуватись поступово, в межах запропонованого проекту, з паралельним внесенням необхідних законодавчих змін. 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Популярні публікації