понеділок, 9 лютого 2015 р.

Біля Києва правоохоронці затримали партію наркотиків

Під час комплексного відпрацювання Бориспільського району Київщини працівниками Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків главку міліції області поблизу с. Гора зупинили автомобіль «Mercedes-Benz», в багажнику якого виявили 170 грамів наркотичних речовин.

Загалом з автівки правоохоронці вилучили 6 полімерних колб з порошкоподібною речовиною білого кольору, загальною вагою близько 150 грамів, 26 пакетів з сухою подрібненою речовиною зеленого кольору, загальною вагою близько 10 грамів та 5 пакетів з сухою подрібненою речовиною коричневого кольору, загальною вагою близько 10 грамів.

Як пояснив, водій - 41 річний непрацюючий житель столиці, це амфітамін, канабіс та гашиш. Все це він тримав для власного вживання. Наразі працівники міліції відпрацьовуєть шляхи придбання даних речовин. Наркотична речовина вилучена і направлена на дослідження в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при ГУМВС України у Київській області.

За даним  фактом слідчим відділом Бориспільського міськвідділу міліції ГУМВС України в Київській області відкрито кримінальне впровадження за  ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Санкція даної статті передбачає штраф від 850 до 1700 гривень або виправні роботи чи арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на той самий строк. Досудове слідство триває.

Популярні публікації