четвер, 26 лютого 2015 р.

Прокуратура проводить обшук в Печерському суді

Слідчі столичної прокуратури спільно з оперативними працівниками ГУБОЗ проводять обшук в приміщенні Печерського районного суду міста Києва (вул. Хрещатик, 42А). Слідчі дії здійснюються в рамках кримінального провадження, розпочатого стосовно суддів О. Царевич та В. Кицюка (ч.2 ст. 375 Кримінального Кодексу України).

Судді Печерського суду підозрюються в тому, що навмисне виносила неправосудні рішення у справах проти автомайданівців.

«Наразі слідчі шукають адміністративні справи, по яких громадяни свідомо притягували до відповідальності», - повідомив прокурор міста Києва Сергій Юлдашев.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Віктор Шокін подав до парламенту клопотання щодо затримання та взяття під варту трьох суддів Печерського райсуду Києва - Оксани Царевич, Віктора Кицюка та Сергія Вовка.

Також Генпрокурор ініціював перед Вищою кваліфікаційною комісією суддів України відсторонення цих суддів із займаних посад.

Царевич, Вовк і Кицюк за часів Віктора Януковича розглядали справи Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. Царевич і Кицюк були слідчими суддями у справі про вбивство Євгена Щербаня, в якому проходила Тимошенко. Також Царевич разом із Сергієм Вовком та Ганною Медушевською входили до колегії суддів у першій справі Луценка.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Популярні публікації