понеділок, 16 лютого 2015 р.

Колишньому працівнику «Беркуту» прокуратурою Чернігівської області оголошено підозру

Прокурором прокуратури Чернігівської області оголошено про підозру водієві, автомобіль якого 12 січня минулого року між 6 і 7 годинами ранку на вулиці міста Городня збив насмерть жителя цього районного центру Зацаринного Михайла Григоровича, що у попутному напрямку біг узбіччям.

Водій є колишнім працівником спецпідрозділу «Беркут». 

Того ранку, коли сталася ДТП, його автомобіль з пошкодженнями, які виникли в результаті наїзду на людину, було виявлено під райвідділом міліції. У автомобілі спав власник у стані сильного алкогольного сп’яніння.

Після виведення в медичному закладі зі стану сп’яніння водій дав покази, згідно яких він напередодні в компанії знайомих напився і заснув у машині на задньому сидінні, а вранці виявив себе на місці водія і в авто зі слідами аварії.

Під час досудового розслідування перевірялись усі версії, в тому числі і ця. Дуже тривалий час слідчі дії, в тому числі експертизи, не давали однозначно доказу того, що за кермом при наїзді на пішохода був саме власник автомобіля. 

Але врешті-решт зусилля слідчих та прокурорів з розкриття цього злочину увінчались успіхом: доказ, який дозволяє вважати встановленою особу правопорушника, було здобуто. 

Днями обвинувальний акт у кримінальному провадженні буде направлено до суду.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Популярні публікації