субота, 10 січня 2015 р.

Прокуратуру Чернівецької області очолив Микола Якимчук

6 січня, заступник Генерального прокурора - Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос представив колективу органів прокуратури Чернівецької області нового керівника – державного радника юстиції 3 класу Миколу Якимчука.Представлення відбулося за участі керівництва органів влади, місцевого самоврядування, правоохоронних і судових структур, представників ЗМІ та громадськості.

Заступник Генерального прокурора охарактеризував Миколу Якимчука, як високопрофесійного керівника, який зможе підняти авторитет прокуратури: «Упевнений, що його цілеспрямованість, принциповість, професійність, виваженість та толерантність в часи реформування органів прокуратури принесуть плідні здобутки для Буковини та повернуть довіру суспільства до прокурорської діяльності».

Новопризначений прокурор Буковини Микола Якимчук подякував присутнім за довіру та наголосив, що буде працювати тільки з чесними та професійними людьми: «Я зроблю все можливе, щоб кожен буковинець відчув, що його права захищено, що в прокуратурі працюють люди віддані служінню простим буковинцям та державі, а з тими працівниками, які не хочуть працювати відкрито та чесно, будемо прощатись».

Довідково: Якимчук Микола Костянтинович народився у Чернівецькій області в 1957 році. Розпочав свою трудову діяльність в органах прокуратури Чернівецької області у 1985 році на посаді помічника прокурора Хотинського району. З 2005 року обіймав посаду першого проректора Національної академії прокуратури України. Професор, Заслужений юрист України.

Прес-служба прокуратури Чернівецької області

Популярні публікації