вівторок, 27 січня 2015 р.

У Львові правоохоронці викрили працівницю банку, котра привласнила майже 200 тисяч гривень

Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України у Львівській області, за процесуального керівництва прокуратури Галицького району, викрили 46-річну керівника відділу одного з львівських банків, котра привласнила кошти клієнта у сумі 180 тисяч гривень.

Встановлено, що керівник одного з відділів банку, маючи доступ та ключі до електронних банківських платіжних систем, достроково розірвала з клієнтом договір строкового банківського вкладу та замість клієнта отримала у касі кошти і привласнила їх собі.

Правоохоронці оголосили зловмисниці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від трьох до п'яти  років або позбавлення волі на  строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні  посади  чи  займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 

Наразі працівники міліції перевіряють працівницю банку на причетність до скоєння інших подібних кримінальних правопорушень.

Популярні публікації