середа, 10 грудня 2014 р.

Прокуратурою Донецької області розпочато розслідування за фактом незаконного використання коштів від продажу бази відпочинку на Азовському узбережжі

У ході прокурорської перевірки матеріалів УСБУ в Донецькій області щодо продажу майна держпідприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська» встановлені грубі порушення чинного законодавства. Так, встановлено, що Красноармійське міськрайонне управління юстиції повинне було у примусовому порядку реалізувати власність вугільної компанії для погашення заборгованості із заробітної платні працівникам підприємства. В рамках цього процесу на прилюдних торгах проданий цілісний майновий комплекс бази відпочинку держпідприємства на Азовському узбережжі за 270 тис грн. 

Проте, у порушення чинного законодавства, кошти, які були отримані від продажу бази відпочинку, використані не для погашення заборгованості із зарплатні працівникам, а на користь приватних підприємств, яким вугільне підприємство також заборгувало за послуги. Зокрема, за юридичний супровід та деякі будівельні роботи. 

За вказаним фактом прокуратурою Донецької області розпочато розслідування за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем). 

Тривають слідчі дії. 

Прес-служба прокуратури Донецької області

Популярні публікації