вівторок, 30 грудня 2014 р.

Закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою екс-директора Департаменту держзакупівель Міноборони у зловживанні на суму 440 млн грн


Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України, який підозрюється у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 364 (замах на зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 357 (викрадення документів) КК України.

На даний час підозрюваному та стороні захисту у вказаному кримінальному провадженні надано доступ до матеріалів досудового розслідування.

Нагадаємо, що посадовець підозрюється у тому, що своїми умисними протиправними діями виконав усі дії для використання власного службового становища, всупереч інтересам служби, з метою одержання комерційною структурою з ознаками фіктивності неправомірної вигоди у вигляді незаконного отримання на рахунки грошових коштів у сумі понад 440 млн грн, що є тяжкими наслідками. Крім того, ця особа підозрюється у заволодінні офіційним документом шляхом зловживання своїм службовим становищем з метою приховати вчинений злочин.

Судом відносно підозрюваного обрано запобіжний захід – тримання під вартою із визначенням застави у розмірі 16 млн грн.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Популярні публікації