середа, 3 грудня 2014 р.

За дорученням Генерального прокурора з органів прокуратури звільнено співробітника прокуратури Дніпропетровської області, який у стані алкогольного сп`яніння знаходився за кермом автомобіля

За дорученням Генерального прокурора Віталія Яреми наказом прокурора Дніпропетровської області за вчинення ганебного вчинку звільнено співробітника прокуратури Дніпропетровської області, який у стані алкогольного сп`яніння знаходився за кермом автомобіля. Вказаного працівника прокуратури звільнено із займаної посади та з органів прокуратури.

Заступнику прокурора Дніпропетровської області за відсутність належної профілактичної роботи в підпорядкованому управлінні оголошено догану.

Довідково:

1 грудня, близько 19.00, співробітниками ДПС РДПС ВДАІ м. Дніпропетровська на перехресті вулиць Ленінградська та Столярова було зупинено автомобіль, за кермом якого у стані алкогольного сп'яніння знаходився начальник слідчого відділу слідчого управління прокуратури області. Реєстраційних документів на автомобіль та посвідчення водія працівник при собі не мав.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Популярні публікації