вівторок, 30 грудня 2014 р.

ГПУ: будинок М. Азарова по вул. Звіринецькій в місті Києві перебуває під арештом


Старший помічник Генерального прокурора України з особливих доручень Валерій Карпунцов прокоментував інформацію, розповсюджену в деяких ЗМІ, щодо намірів екс-прем’єр-міністра України М. Азарова та його родини продати будинок в Печерському районі Києва, зазначивши що «це буде непросто, оскільки він перебуває під арештом». 

Так, станом на 29 грудня цього року слідчими Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою В. Януковича, М. Азарова та інших, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Як зазначив Валерій Карпунцов, 2 жовтня 2014 року за клопотанням слідства ухвалами Печерського районного суду міста Києва під час здійснення досудового розслідування накладено арешти на майно підозрюваного М. Азарова, а саме будинок по вул. Звіринецькій у м. Києві та квартиру, що розташована по вул. Володимирській у м. Києві. 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Популярні публікації