пʼятниця, 5 грудня 2014 р.

Оголошено підозру слідчому міліції, внаслідок службової недбалості якого було викрадено 130 кг бурштину і 80 тис дол США

Прокуратурою Рівненської області слідчому слідчого управління УМВС України в Рівненській області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинило тяжкі наслідки). Встановлено, що капітан міліції, неналежно виконуючи покладені на нього службові обов’язки через несумлінне ставлення до них, не забезпечив належне збереження майна, а саме - бурштину загальною вагою понад 130 кг, та грошових коштів у сумі 80 тис дол США, що були вилучені у ході розслідування кримінального провадження за фактом незаконного видобутку бурштину та зберігалися у його робочому кабінеті. 

Як наслідок гроші та майно 26 листопада 2014 року були викрадені з приміщення УМВС України в Рівненській області невстановленими особами. 

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. 

Слідчими прокуратури Рівненської області проводиться комплекс слідчих дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин кримінального правопорушення з метою притягнення до відповідальності винних службових осіб органів внутрішніх справ.

За матеріалами прес-служби прокуратури Рівненської області

Популярні публікації