четвер, 6 листопада 2014 р.

У прокуратурі Сумського району відбулась координаційна нарада щодо стану охорони громадського порядку

У прокуратурі Сумського району 4 листопада 2014 року відбулась координаційна нарада про стан охорони громадського порядку в умовах сьогодення та вжиття невідкладних заходів щодо забезпечення безпеки громадян, недоторканності їх житла та власності, упередження дій, направлених на порушення територіальної цілісності держави, а також посилення боротьби з криміногенними проявами. Окрім працівників органів прокуратури до наради долучилися керівники органів влади та правоохоронних органів Сумського району.

Відкриваючи нараду, прокурор Сумського району Олег Ткаленко зауважив, що прокуратурою та правоохоронними органами реалізовано низку організаційно-практичних заходів, спрямованих на попередження вчинення кримінальних правопорушень, однак складна ситуація в державі та наявні упущення в діяльності правоохоронних органів призвели до погіршення загальної криміногенної ситуації в районі, про що свідчить збільшення кількості вчинених злочинів.

Заступник прокурора Сумського району Сергій Саєнко зазначив, що слід звернути увагу на ріст випадків порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту. Також не вживаються належні заходи щодо попередження втягнення неповнолітніх у протиправну діяльність. Поза увагою правоохоронних органів нерідко залишаються питання виявлення радикально налаштованих підліткових угруповань, діяльність яких спрямована на вчинення протиправних дій. Зважаючи на те, що Сумський район є прикордонним, особливої уваги потребує посилення протидії злочинності та проявам сепаратизму на державному кордоні.

Керівники правоохоронних органів мали змогу доповісти про виконання покладених на них повноважень та обіцяли усунути вказані недоліки.

З метою підвищення ефективності роботи за вказаним напрямом координаційна нарада постановила: керівникам правоохоронних органів Сумського району необхідно змінити форми боротьби зі злочинністю з метою приведення їх результатів до вимог сьогодення, нових критеріїв оцінки рівня злочинності, стану розкриття кримінальних правопорушень, ефективності роботи органів досудового розслідування та діяльності правоохоронних органів у вказаній сфері.

Популярні публікації