четвер, 6 листопада 2014 р.

В.o. прокурора Чернівецької області зустрівся з представниками Моніторингової Місії ОБСЄ

5 листопада  виконувач обов’язків прокурора Чернівецької області Олександр Іванюк зустрівся з представниками Моніторингової Місії ОБСЄ  та повідомив про стан законності в регіоні. Також, мова йшла про хід позачергових виборів народних депутатів України на Буковині. Олександр Іванюк наголосив, що органи прокуратури області з початку виборчого процесу відомості про кримінальні правопорушення  до ЄРДР не вносили, досудове розслідування  у кримінальних провадженнях не здійснювали, до суду кримінальні провадження не направляли.

До органів внутрішніх справ  області надійшло 98 звернень вказаного характеру, по 69 з яких викладені факти підтвердження не знайшли , по 28 – тривають перевірки.

З початку виборчого процесу  складено один протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 212 КУпАП за транслювання політичної реклами в маршрутних автобусах м. Чернівці через рекламні монітори. 

«Незважаючи на напружену ситуацію в державі, вибори на Буковині пройшли спокійно», - наголосив О. Іванюк.

Представники Моніторингової Місії та керівництво прокуратури  Чернівецької області надалі продовжуватимуть конструктивний діалог. Органи прокуратури, в рамках наданих повноважень, будуть сприяти роботі Місії.

Прес-служба прокуратури Чернівецької області

Популярні публікації