середа, 5 листопада 2014 р.

Під час реконструкції «Театру на Подолі» чиновники намагалися привласнити 430 тисяч гривень бюджетних коштів

Прокуратура міста Києва розпочала кримінальне провадження стосовно службовців комунального підприємства КМДА та посадовців приватного товариства, які під час реконструкції приміщень «Театру на Подолі» намагалися привласнити 430 тисяч гривень бюджетних коштів.

Як з’ясувалося, у 2011 році комунальне підприємство «Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт» КМДА замовило у приватного товариства роботи з реконструкції будівлі театру на Андріївському узвозі.

У ході перевірки було встановлено, що приватна структура завищила вартість та обсяг виконаних робіт на суму 430 тис. гривень. Частину цих коштів, а саме близько 140 тис. гривень, замовник встиг перерахувати на рахунки будівельної компанії.

Відомості про вчинення службовими особами кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України внесено до ЄРДР.

Досудове розслідування, хід якого перебуває на контролі у прокуратури, доручено слідчому відділу Подільського райуправління міліції.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Популярні публікації