пʼятниця, 21 листопада 2014 р.

Віталій Ярема зустрівся з Генеральним прокурором Нідерландів

Генеральний прокурор України Віталій Ярема провів зустріч з Генеральним прокурором Королівства Нідерланди Германом Болхаром. У зустрічі також взяв участь Головний Національний прокурор Нідерландів Фред Вестербеке. У ході зустрічі сторони обговорили питання співпраці у рамках діяльності Спільної слідчої групи з розслідування авіакатастрофи літака «Боїнг» Малайзійських авіаліній.

«Питання розслідування цієї трагедії знаходиться на моєму постійному контролі. Ми робимо усе можливе для того, щоб об’єктивна істина у цій справі була встановлена якомога швидше», - наголосив Генеральний прокурор.

Герман Болхар подякував українській стороні за співпрацю і зусилля, яких вона докладає для встановлення істини у справі. Він також висловив впевненість у тому, що завдяки спільним зусиллям слідчій групі вдасться досягнути кінцевої мети і всі винні постануть перед судом.

Віталій Ярема зауважив, що підписавши Угоду про асоціацію з Європейським Союзом, Україна стала на нелегкий шлях, проте завдяки щоденній праці та підтримці європейських партнерів, нашій країні вдасться досягнути поставлених цілей. 

Популярні публікації