четвер, 6 листопада 2014 р.

В Національній академії прокуратури України розпочато роботу семінару щодо застосування КПК України відповідно до стандартів Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод

5 листопада заступник Генерального прокурора України Віталій Касько та ректор Національної академії прокуратури України Олег Литвак розпочали роботу 3-денного семінару на тему «Застосування Кримінального процесуального кодексу України відповідно до стандартів Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод», який проводиться в Академії.

Захід організовано Радою Європи, Генеральною прокуратурою України та Національною академією прокуратури України в рамках Проекту Ради Європи «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні». 

Його метою є поглиблене навчання 55 прокурорів, які представляють усі регіони України та центральний апарат, з тематики застосування КПК України крізь призму практики Європейського суду з прав людини та забезпечення реалізації процесуальних повноважень у відповідності з європейськими стандартами.

У перспективі ці прокурори будуть забезпечувати навчання працівників прокуратури відповідного регіону із зазначеної тематики.

Особливу актуальність цьому заходу надає нинішня ситуація з реформуванням прокуратури відповідно до положень нового законодавства.

Управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Популярні публікації