понеділок, 3 листопада 2014 р.

Прокуратурою Сумщини до суду скеровано обвинувальний акт за фактом одержання неправомірної вигоди

Слідчим відділом прокуратури Сумської області завершено розслідування кримінального провадження за фактом одержання неправомірної вигоди в сумі 5000 грн одним із посадовців Головного управління Держземагенства у Сумській області та посадовцем районного відділу Держземагенства.

Розслідуванням встановлено, що вказані кошти 11.09.2014 отримані за можливість погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки особі, яка хотіла її одержати для ведення фермерського господарства.

На місці вчинення злочину (в службовому кабінеті посадовця Головного управління Держземагенства у Сумській області) працівниками міліції та прокуратури вилучено предмет неправомірної вигоди, яку правопорушники вже встигли поділити.

Оскільки один з підозрюваних повністю визнав свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.27 ч.3 ст.368 КК України (пособництво щодо прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), 24.10.2014 обвинувальний акт стосовно нього разом з угодою про визнання винуватості направлено на розгляд до суду.

Популярні публікації