середа, 5 листопада 2014 р.

На Дніпропетровщині двох дезертирів засуджено до семи років позбавлення волі

Двох військовослужбовців однієї з військових частин у Дніпропетровській області засуджено до семи років позбавлення волі за скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 408 КК України (дезертирство). Установлено, що зазначені військовослужбовці самовільно залишили розташування військової частини і виїхали у Донецьку область.

Завдяки скоординованим діям військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону, військової контррозвідки УСБУ у Дніпропетровській області та Дніпропетровського зонального відділу військової служби правопорядку на початку червня поточного року у м. Амвросіївка Донецької області дезертирів було виявлено та затримано.

Під час досудового розслідування, проведеного військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону, доведено, що останні мали намір ухилитися від військової служби, підготували та вчинили злочин за попередньою змовою групою осіб.

Дослідивши обставини справи, Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області визнав зазначених військовослужбовців винними у скоєнні дезертирства та призначив кожному з них покарання у виді 7 років позбавлення волі.

За матеріалами прес-служби військової прокуратури Південного регіону України

Популярні публікації