вівторок, 4 листопада 2014 р.

Обвинувальний акт стосовно керівника Київського бронетанкового заводу буде переданий до суду

Слідчими Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом розкрадання службовими особами ДП «Київський бронетанковий завод» державних коштів. Нагадаємо, що тимчасово виконуючий обов’язки директора підприємства за попередньою змовою з іншими особами у червні 2014 року здійснив перерахування на користь одного з приватних підприємств (з ознаками фіктивності) 12 млн грн за нібито поставлені корпуси до бронетранспортерів, використавши при цьому завідомо неправдиві документи, чим спричинив державі суттєву матеріальну шкоду.

31 жовтня цього року матеріали щодо керівника вказаного державного підприємства були виділені в окреме кримінальне провадження, та за результатами розслідування зібрано достатньо доказів його вини у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 4 ст. 358 (підроблення документів), ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України. 

Наразі підозрюваний та його захисники знайомляться з матеріалами провадження, після чого обвинувальний акт щодо нього буде спрямовано до суду. 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Популярні публікації