середа, 29 жовтня 2014 р.

Генпрокуратура виявила зловживання в діях службових осіб Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Генеральною прокуратурою України розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.5 ст. 191 та ч.2 ст.366 КК України, за фактом службового підроблення та розтрати майна службовими особами Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Під час прокурорської перевірки встановлено, що між Фондом та одним із підприємств у грудні 2013 року було укладено договір на створення та розміщення інформаційної продукції про діяльність Фонду на телебаченні та у друкованих ЗМІ на загальну суму понад 4 млн грн.

У ході перевірки з’ясовано, що виконавцем робіт послуги надано не у повному обсязі. У частині періодичних друкованих видань інформація про діяльність Фонду на замовлення підприємства не розміщувалась. Також не здійснювалось розповсюдження інформації Національною телекомпанією України.

Таким чином, службовими особами Фонду перераховано понад мільйон гривень за фактично ненадані послуги, внаслідок чого Фонду заподіяно збитки на зазначену суму.

Триває досудове розслідування.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Популярні публікації