середа, 29 жовтня 2014 р.

За наполяганням прокуратури, винуватця смертельного ДТП засуджено до 5 років позбавлення волі


Апеляційним судом Львівської області задоволено апеляційну скаргу прокуратури Львівської області та скасовано вирок стосовно водія, що перебуваючи за кермом у стані алкогольного сп’яніння скоїв дорожньо-транспортну пригоду зі смертельними наслідками. Зокрема, останній допустив зіткнення з іншим автомобілем, внаслідок чого загинула пасажирка цього транспортного засобу, а водій отримав важкі тілесні ушкодження.

Незважаючи на здобуті докази, які свідчать про вину останнього у вчиненні цього злочину при обтяжуючих обставинах, вироком Пустомитівського районного суду йому було призначено покарання у виді позбавлення волі строком лише на 3 роки з позбавленням права керувати транспортним засобом на такий же термін.
     
Не погоджуючись із таким рішенням, прокуратурою внесено апеляційну скаргу з вимогою призначити зазначеній особі більш суворе законне покарання.
     
Відтак, апеляційним судом Львівської області задоволено вимоги прокуратури Львівської області та в повному обсязі та засуджено винуватця ДТП до 5 років позбавлення волі з одночасним позбавленням права керувати транспортним засобом строком на 3 роки.

Прес-служба прокуратури Львівської області

Популярні публікації