вівторок, 28 жовтня 2014 р.

На Київщині міліціонерів затримано за хабар у 4 тисячі доларів США

Прокуратура Київської області розпочала кримінальне провадження за фактом одержання неправомірної вигоди старшим дільничним інспектором міліції та старшим слідчим слідчого відділу одного з територіальних підрозділів ГУ МВС України в Київській області.

Правоохоронці вимагали та отримали від громадянина неправомірну вигоду у сумі 4 тисячі доларів США. За таку «винагороду» вони обіцяли не притягувати до кримінальної відповідальності та закрити відповідне кримінальне провадження.

Працівники прокуратури Київської області спільно зі Службою безпеки України затримали правоохоронців на «гарячому» при отриманні ними всієї суми хабара.

Відповідні відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, тобто одержання службовою особою, неправомірної вигоди за попередньою змовою групою, поєднаного з вимаганням неправомірної винагороди.

За скоєне підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна. 

Прес-служба прокуратури Київської області

Популярні публікації