вівторок, 28 жовтня 2014 р.

Прокуратура захищає державну та комунальну власність від незаконного користування

З початку року на захист державної та комунальної власності прокуратурою міста Києва заявлено до суду позовів майже на 371 млн гривень, задоволено - на 330 млн гривень. Реально виконано рішень суду майже на 85 млн гривень. Так, Господарський суд, підтримавши позицію столичної прокуратури, визнав право державної власності на льодовий палац «Авангард», який перебував у незаконному володінні профспілок.

Цим же судом за позовом прокуратури у серпні було визнано право комунальної власності територіальної громади Києва на нежитлову будівлю вартістю 5,2 млн гривень на вул. Кудрявська,9-Б у Шевченківському районі, яка була неправомірно зареєстрована за товариством.

Загалом, органами столичної прокуратури упродовж поточного року на захист прав громадян та інтересів держави пред’явлено позовів на суму понад 4 млрд гривень. За задоволеними позовами стягнуто судами майже 3,2 млрд гривень, з яких 1,1 млрд - до бюджету. Крім того, за втручання прокуратури запобігнуто стягненню з держави майже 424 млн гривень на підставі незаконних судових рішень.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Популярні публікації