четвер, 23 жовтня 2014 р.

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно працівника Головного управління МВС України у Львівській області

Прокуратурою Львівської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно тепер вже колишнього працівника Головного управління МВС України у Львівській області, яка, користуючись статусом правоохоронця, спільно з цивільними особами вчинила низку кримінальних правопорушень.

Зокрема, злочинні дії працівника правоохоронного органу та співучасників злочину були пов’язані з незаконним заволодінням важливими особистими документами та квартирою потерпілих, підробленням документів, а також із замахом на легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом. Вищевказані дії кваліфіковані за ч. 3 ст. 357, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 209, ч. 2 ст. 189 КК України.

На даний час обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до суду. Зазначимо, що під тиском беззаперечних доказів підозрювані частково визнали вину у вчиненому злочині. 

Прес-служба прокуратури Львівської області

Популярні публікації