вівторок, 21 жовтня 2014 р.

За підозрою в одержанні хабара затримані працівники міліції Солом'янського району міста Києва

Слідчий відділ прокуратури міста Києва проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Встановлено, що заступник начальника слідчого відділу Солом'янського районного управління ГУ МВС України в м. Києві та старший слідчий цього ж райуправління, діючи за попередньою змовою, за участю адвоката, у період травня-жовтня 2014 року отримали від громадянина неправомірну вигоду в розмірі 25 тис дол США за закриття кримінального провадження.

20 жовтня 2014 року за результатами проведення комплексу негласних, розшукових та слідчих дій за підозрою у вчиненні вищезазначеного кримінального правопорушення в порядку ст. 208 КПК України всі троє затримані.

На даний час у кримінальному провадженні створено групи слідчих та процесуальних керівників, проводяться першочергові слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та об'єктивне дослідження усіх обставин вчинення кримінального правопорушення.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Популярні публікації