вівторок, 21 жовтня 2014 р.

Через привласнення державного майна в особливо великих розмірах до кримінальної відповідальності притягуються три колишні заступники голів ОДА

Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України продовжується розслідування злочинів, пов’язаних із діяльністю злочинної організації Сергія Курченка. Так, однією зі схем злочинної діяльності було привласнення у період з 2009 по лютий 2014 року за пособництва службових осіб Кабінету Міністрів України, профільних міністерств, аукціонного комітету та обласних державних адміністрацій скрапленого газу для потреб населення за заниженими пільговими цінами, різниця яких із реальною ринковою вартістю відповідних обсягів реалізації скрапленого газу склала понад 2 млрд грн.

На сьогодні до кримінальної відповідальності за фактами привласнення державного майна в особливо великих розмірах за ознаками злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 КК України, притягуються три колишні заступники голів обласних державних адміністрацій, а саме Харківської, Київської та Черкаської областей.

Досудове розслідування триває. Перевіряється причетність до злочинної схеми інших обласних державних адміністрацій та їх керівництва. 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Популярні публікації