пʼятниця, 17 жовтня 2014 р.

Прокуратура повернула киянам землю в парку Дружби народів вартістю понад 14 млн гривень

Господарський суд підтримав позицію столичної прокуратури та зобов’язав повернути територіальній громаді міста самовільно зайняті земельні ділянки загальною площею 1,45 га в урочище «Чорторий» у Деснянському районі.

Встановлено, що між ТОВ «Юридична група «Ферзь» та КП «Плесо» були укладені договори про спільну розробку проектування програм благоустрою земельної ділянки, яка знаходиться в урочищі «Чорторий» парку Дружби Народів. У ході прокурорської перевірки виявлено, що не маючи відповідних законодавчих документів ані товариство, ані комунальне підприємство не мали права займати та будувати на вказаній ділянці. Втім, на відведеній території було розміщено господарські споруди, понтони, а також виявлено значну кількість будівельного сміття.

Враховуючи виявлені порушення, прокуратура міста Києва звернулась до Господарського суду, щоб визнати недійсним укладений договір між комунальним підприємством та товариством, а також з вимогою зобов’язати товариство звільнити самовільно зайняті земельні ділянки вартістю понад 14 млн гривень. Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури в повному обсязі.

Наразі земельну ділянку повернуто у користування територіальної громади м. Києва.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Популярні публікації