пʼятниця, 26 вересня 2014 р.

Працівника прокуратури Київщини викрито під час вчинення корупційного злочину

Управління внутрішньої безпеки спільно з слідчим відділом управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України викрили співробітника прокуратури Київської області під час одержання неправомірної вигоди.


Встановлено, що наприкінці липня 2014 року слідчий прокуратури Київської області, в провадженні якого перебуває кримінальне провадження за фактом незаконної видачі 17 державних актів про право власності на земельні ділянки в одному із районів Київської області, зобов’язав колишнього голову цієї райдержадміністрації передати неправомірну вигоду в сумі 40 тис грн за не притягнення його до кримінальної відповідальності.

Колишній голова вказаної райдержадміністрації 24.09.2014 через посередника-адвоката передав для слідчого 40 тис грн, які були заздалегідь ідентифіковані.

Слідчого затримано безпосередньо після передачі грошових коштів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст 14 (готування до злочину), ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України триває.

На даний час проводиться комплекс невідкладних слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Популярні публікації