середа, 24 вересня 2014 р.

Охтирською міжрайонною прокуратурою стосовно службових осіб розпочато кримінальне провадження

Охтирською міжрайонною прокуратурою у порядку здійснення нагляду за додержанням і застосуванням законів упродовж серпня – вересня 2014 року проведено перевірку щодо стану додержання вимог бюджетного законодавства при використанні бюджетних коштів під час здійснення будівництва нового корпусу КЗ «Охтирська центральна районна лікарня».

Перевіркою встановлено, що між ТОВ «А» (генпідрядник) та ПП «В» (субпідрядник) укладено договір субпідряду на виконання будівельних робіт на об’єкті будівництва – КЗ «Охтирська ЦРЛ» за рахунок бюджетних коштів. Службові особи вказаних підприємств під час виконання будівельних робіт, зловживаючи своїм службовим становищем, з метою привласнення бюджетних коштів завищили вартість виконаних робіт, а саме придбаного обладнання для котельні та дизельної на загальну суму 700 тис. грн.

За даним фактом Охтирською міжрайонною прокуратурою стосовно службових осіб ТОВ «А» та ПП «В» розпочато кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ст. 191 ч. 5 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, що вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою).

Популярні публікації