вівторок, 23 вересня 2014 р.

Прокуратура Донецької області завершила розслідування злочинної діяльності міліціонера-зрадника

Слідчим відділом прокуратури Донецької області передано до Краматорського міського суду обвинувальний акт стосовно колишньго працівника правоохоронних органів. У ході слідства встановлено, що оперуповноважений Краматорського міськвідділу міліції, 1986 року народження, встановив зв’язки з представниками терористичної організації «Донецька народна республіка» та всебічно сприяв їх злочинній діяльності. У травні правоохоронець погодився з наказом про його призначення "начальником відділу карного розшуку" у Краматорській міліції, яка на той час перебувала під контролем бойовиків «ДНР».

Перебуваючи у складі терористичної організації «Донецька народна республіка», правоохоронець всебічно сприяв її діяльності. Метою вказаної організації було вчинення актів тероризму з метою порушення громадської безпеки, залякування населення, вплив на прийняття рішень органами державної влади та місцевого самоврядування на території Донецької області та привертання уваги громадськості до політичних поглядів зазначеної організації.

Також, правоохоронець у складі терористичної організації скоїв ряд злочинів. Зокрема, розбійний напад на автосалон, де разом з іншими членами терористичної організації заволодів транспортними засобами та майном підприємства на суму понад 5 млн грн.

Наразі, слідчими прокуратури зібрано достатньо доказів у кримінальному провадженні. До суду спрямований обвинувальний акт стосовно колишньго правоохоронця, якому пред'явлені обвинувачення за ч.1 ст.258-3 ч.2 ст.258, ч.1 ст.263, ч.4 ст.187 КК України.

Державне обвинувачення у суді підтримує прокуратура Донецької області.

Прес-служба прокуратури Донецької області 

Популярні публікації