четвер, 4 вересня 2014 р.

На Хмельниччині посадовці продали бази відпочинку за заниженою на 6,8 млн грн вартістю

Цей факт виявлено прокуратурою Хмельницької області під час перевірки додержання законодавства при розпорядженні комунальним майном територіальних громад. Встановлено, що у 2013 році службові особи обласної ради, товарної біржі та оцінювачі, діючи в інтересах одного з товариств з обмеженою відповідальністю, склали та затвердили необ’єктивну грошову оцінку двох баз відпочинку у межах Національного природного парку «Подільські Товтри».

Таким чином, за результатами аукціону, у якому брала участь пов’язана з ТОВ особа, продали товариству комплекс будівель і споруд табору праці і відпочинку «Збруч» та бази відпочинку – профілакторію «Перлина Поділля» за 947 тисяч гривень. При цьому, реальна ринкова вартість зазначених об’єктів була занижена на 6,8 млн грн.

За вказаним фактом прокуратурою Хмельницької області розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України. Триває досудове слідство.

Крім того, у господарському суді розглядаються позови прокуратури області про визнання недійсними договорів купівлі-продажу та повернення у комунальну власність цих об’єктів. 

Прес-служба прокуратури Хмельницької області 

Популярні публікації