четвер, 18 вересня 2014 р.

Прокурор Харківської області спільно з представником моніторингової місії ОБСЄ Маргаритою Васкес відвідали Качанівську виправну колонію №54

Під час візиту гості оглянули територію колонії, в тому числі житлові блоки, швейну фабрику, приміщення для проведення судових засідань в режимі відео-конференцій, спортивну залу, харчовий блок, православний храм, крамницю для засуджених.

За словами прокурора області, такі візити мають на меті не тільки дати оцінку відповідності умов, що вже створені для засуджених, а й ознайомити наших європейських друзів з тими кроками, які вживаються для лібералізації пенітенціарної системи.

Зокрема, з 2006 року у Качанівській колонії розпочалася перебудова житлових секцій з казарменого типу на блочне розміщення засуджених відповідно до європейських стандартів.

Також Юрій Данильченко провів особистий прийом громадян. Серед основних питань, які хвилюють жінок – дотримання їх майнових прав, опіка над дітьми, працевлаштування після відбування покарання. «Слід відзначити, що всі без виключення питання, які сьогодні мені поставили, стосуються життя вже після відбування покарання. І це говорить про бажання цих жінок будувати своє майбутнє у правовому полі», - відзначив прокурор області.

В свою чергу Маргарита Васкес розповіла засудженим про цілі моніторингової місії ОБСЄ в Україні та передала буклети з основною інформацією про організацію. 

Популярні публікації