середа, 10 вересня 2014 р.

Закарпатський адвокат підозрюється у незаконному оформленні 3-х квартир на суму понад 4 млн.грн

Оголошено про підозру у шахрайстві,  вчиненому в особливо великих розмірах або організованою группою та використання підроблених документів одному з адвокатів області. Як повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю та процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області Іван Косей: «Встановлено, що один з адвокатів області, у попередній змові з нотаріусом, займався незаконним переоформленням права власності на нерухоме майно громадян, а саме квартири.  У такий спосіб – шляхом укладання фіктивних договорів дарування, з початку року було оформлено 3 квартири на території області на загальну суму понад 4 млн.грн.»

У ході досудового розслідування накладено арешт на майно та прокуратурою вжито заходів для поновлення прав власників квартир. Досудове розслідування триває - встановлюються інші деталі цих оборудок.

Довідка:
ч. 4 ст. 358 КК України - використання завідомо підробленого документа - карається штрафом до  п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або  арештом  на  строк  до  шести  місяців,  або обмеженням волі на строк до двох років;
ч. 4 ст. 190 КК України - шахрайство - заволодіння чужим майном  або  придбання  права  на майно шляхом обману чи зловживання довірою, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою, - карається позбавленням  волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Популярні публікації